0(344) 2217732

Sosyal Medyada Biz}

Tüyap Expomed Fuarı 2017

Tüyap Expomed Fuarı 2017

T.C. Sağlık Bakanlığı ile birlikte Azerbaycan, Bahreyn, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Madagaskar, Pakistan ve Suudi Arabistan’dan Sağlık Bakanları ve heyetleri TÜYAP’taydı.

Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği (SAYED) ve Kamu Özel Ortaklığı Derneği, 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında expomed Eurasia ile eşzamanlı olarak “Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği” konulu bir sempozyum düzenledi. T.C. Sağlık Bakanlığı ile çevre ülkelerin Sağlık Bakanlığı heyetleri bu sempozyum kapsamında İstanbul’a geldi.

2017 senesinde expomed Eurasia, daha profesyonel bir yapıda ziyaretçilerini ağırladı

Ortopedi ve Sarf Malzemeleri (Salon 7-8-9), Elektro Medikal Ekipman ve Medikal ve Laboratuvar Teknolojisi (Salon 3) ve Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi (Salon 2) olmak üzere 3 temel ürün grubuna göre salonların ayrıldığı fuarda ziyaretçiler aradıkları ürünleri ilgili salonlarda kolayca bulabiliyor.

16 Ocak 2015
191 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Ahmet Eratik dedi ki:

  Oh, right. Cool. Come on in, roomie! I call top bunk! My roommate’s a monkey? Brilliant deduction! You’re a credit to your species. I see you’ve met Guenter. You know each other? He’s my experiment, the top-secret contents of this stinking crate.

  1. safirtema dedi ki:

   That’s the only ingredient of Slurm. Thanks, Bender.

 2. Derya Eraslan dedi ki:

  Still warm. Lordy! Fry! Fry! That’s the secret ingredient? That’s the only ingredient of Slurm. Thanks, Bender. Your Majesty, I brought the prisoners.

 3. İlyas Semiz dedi ki:

  I don’t have it! Nibbler heat-blasted it off my butt. Lars? He doesn’t have it. He never had it. Fry had it! But Nibbler heat-blasted it off my butt! I want to stress that part. My throbbing sprunjer says otherwise. Now where is it? I’m not afraid of you or your expensive gun.

BİR YORUM YAZIN